MENU
Головна » 2015 » Вересень » 5 » Запроваджено єдиний підхід до визначення ставок судового збору
18:13
Запроваджено єдиний підхід до визначення ставок судового збору

З 01 вересня 2015 року набирає чинності  Закон України від 22 травня 2015 року № 484-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору", яким вносено зміни до Закону України "Про судовий збір".

Зазначеними змінами до вказаного Закону встановлено єдиний підхід до визначення ставок судового збору для судів загальної юрисдикції, зокрема, запроваджено диференціацію ставок судового збору за категоріями платників (фізичні особи, юридичні особи) з перенесенням більшого навантаження на юридичних осіб, зменшено кількість платників, що звільняються від сплати судового збору.

З інформацією щодо змінених ставок судового збору можна ознайомитися на нашому сайті, у вкладці "судовий збір"

Крім того, вилучено норму щодо обов’язкової сплати судового збору виключно через установи банків чи відділення зв’язку, що дозволяє платнику судового збору використовувати більш зручний для нього спосіб сплати судового збору, у тому числі через он-лайн системи, банкомати для приймання платежів, Інтернет - банкінг тощо.

Також з 1 вересня 2015 року запроваджено зручний для учасника судового процесу спосіб оплати судового збору – оплата в он-лайн режимі через http://court.gov.ua/sudytax/ без відвідування банківської установи.

Переглядів: 93 | Додав: Voskres | Теги: новий судовий збір, судовий збір з 1 вересня, судовий збір з 01.09.2015, ставки судового збору | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar