MENU

____________________  районний суд

 ____________ області

Скаржник (потерпілий) ____________ (ПІБ)

Адреса:  _________________________

Тел. ____________________________

Слідчий   _______ РВ УМВС України в ____________ області

_________________ (ПІБ)

Адреса:  _________________________

Тел. ____________________________

 

СКАРГА

на дії слідчого ________ РВ УМВС України в ______________ області

________________ (ПІБ)

 

 

_____________ р. мною була подана заява до ________ РВ УМВС України в ______________ області про вчинення злочину, передбаченого ст.190 КК України — шахрайство.

__________ р. ____________ (ПІБ) шляхом обману заволодів належним мені золотим ланцюжком, перснем, мобільним телефоном та телевізором.

В мене є всі підстави підозрювати, що дані речі знаходяться в __________ (ПІБ) вдома. В зв’язку з цим я подала до слідчого  ________ РВ УМВС України в ______________ області ______________(ПІБ) клопотання про проведення обшуку. Однак у задоволенні клопотання слідчий відмовив. Однак, саме через проведення цієї слідчої дії може бути доведеним вчинення злочину.

Згідно ч.1 ст.303 КПК України    до суду можуть бути оскаржені дії слідчого під час досудового розслідування про відмову в задоволенні клопотання про проведення слідчих (розшукових) дій.

Згідно ст..214 КПК України досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Згідно п.1 ст.220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.

Згідно ст.223 КПК України слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні.

Згідно ст..234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

 Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді. У разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням.

Згідно ст.56 КПК України потерпілий має право заявляти відводи та клопотання та оскаржувати рішення, дії чи бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді, суду в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст.ст. 303-308, 214, 220, 223, 234 КПК України,

 

ПРОШУ СУД:

  1. Відкрити провадження за скаргою.
  2. Скасувати постанову слідчого ________ РВ УМВС України в ______________ області ______________(ПІБ) про відмову в задоволенні клопотання про проведення обшуку.
  3. Зобов’язати слідчого ________ РВ УМВС України в ______________ області ______________(ПІБ) задовольнити клопотання про проведення обшуку.

 

 

Додаток:

  1. Копія заяви.
  2. Копія клопотання.
  3. Копія постанови про відмову в задоволенні клопотання.
  4. Копія скарги.

 

 

___________________ 2012 р.                    _____________/ ___________