MENU

До______________ районного суду ____________ області.

індекс, адреса,______________________________________
 

Позивач ;___________________________________(П.І.П),

проживаючий за адресою

вул._________________________________________ обл..

 

Відповідач:___________________________________(П.І.П.),

проживаюча за адресою

                 ______________________________________________________


Позовна заява про розірвання шлюбу.


       _____________ року ми з _________________________ уклали між собою шлюб, який був зареєстрований відділом державної реєстрації актів цивільного стану ________ районного управління юстиції ____________ області, актовий запис №______ від ____________ і видано свідоцтво про шлюб серії __________.
Практично з самого початку подружнього життя виявились розбіжності в наших поглядах. Вряди-годи почали спалахувати суперечки з дружиною. Спочатку ми думали що це є наслідком звикання один до одного. І надіялись що в перспективі ситуація налагодиться. 

    31.07.1996р. у нас народилась донька - _______________ але й після народження дитини наш шлюб не зміцнів. Конфлікти стали все частішими, що в кінцевому результаті призвело до фактичного припинення між нами шлюбних відносин.
Свідком наших сварок нерідко ставала донька, що тяжким чином впливало на її психічний стан та кожен раз спричиняло їй душевні страждання. Підримати нормальну моральну атмосферу в сім'ї нам не вдається. Подружні почуття як такі відійшли в давність. Ніякі спроби повернути сімейне життя в нормальне русло результатів не приносять.
На даний момент ведення між нами спільного господарства та сумісне проживання вже більш як два роки припинено. За моїм глибоким переконанням подальшого сенсу підтримувати сімейні відносини немає. У зв'язку з вищевикладеним, керуючись ч.1 ст. 110, ст. 112 Сімейного кодексу України вирішив звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу.
Свідоцтво  про  народження  дитини  знаходиться  у  дружини,   тому наявність   у   нас   доньки   підтверджую   записом   на   7   сторінці   мого загальногромадянського паспорта громадянина України. Шлюб ми розриваємо вперше.
За нашою з відповідачем домовленістю, відповідно до ст.160 СК України дитина, після розірвання шлюбу буде проживати з матір'ю.    На       даний момент майновий спір у нас відсутній.
 На підставі викладеного, у відповідності з ч. 2 ст. 104, ст. 105, ст. 110, ст,. 112 СК України, -
                                                                                                 ПРОШУ:
     Винести рішення про розірвання шлюбу, укладеного між   мною та___________________________,    зареєстрованого    відділом
державної реєстрації актів цивільного стану ________________________ районного управління юстиції __________________________ області згідно актового запису № ________________________р.
     

           Додатки в 2-х екземплярах:
1.    Копія позовної заяви;
2.    Квитанція про сплату судового збору;
3.    Копія паспорта;
4.    Копія ідентифікаційного номера;
5.    Копія свідоцтва про одруження;
 
 ______________________року                                                                                                                                                                                  П.І.П.