MENU

До Білоцерківського районного суду
Київської області
Позивач: Чеботар Петро Васильович
(поштовий індекс, адрес, телефон)
Відповідач: Чеботар Іван Васильович
(поштовий індекс, адрес, телефон)

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визначення порядку користування земельною ділянкою

Відповідач — мій брат; ми обидва є власниками ½ частини житлового будинку № 15 на вулиці святковій в с.Зелене Білоцерківського району кожний.

Наш будинок розташований на земельній ділянці розміром 0,8 га, яка була відведена відповідним рішенням під його будівництва нашому покійному батькові Чеботарю В.М.
Отримавши жилий будинок у спадщину, ми з відповідачем певний час спільно користувались земельною ділянкою, тобто двором, під’їздом і кожен використовував частину земельної ділянки під город.
Але недавно відповідач розпочав без узгодження зі мною будівництво нового будинку у нашому спільному дворі, будівельними матеріалами закрив моїй сім’ї прохід до криниці і сараю, якими ми користувались, під вікнами моєї частини будинку збудував майстерню, де ведуться всі підготовчі роботи.
Мої пропозиції узгодити питання про користування земельною ділянкою відповідач залишив без уваги.
Тому я змушений звернутись до суду і керуючись ст.ст. 118, 120 ЦПК України, на підставі ст. ст. 3, 158, 160 ЗК України,

прошу:

1. Визначити порядок користування земельною ділянкою розміром 0,8 га, розташованою за адресою вул. Святкова, 15 в с.Зелене між мною і відповідачем згідно з нашими частками у праві власності на житловий будинок.
2. Виділити кожному з нас в користування 0,4 га земельної ділянки згідно з тим порядком користування, який уже склався між нами.
3. Викликати в судове засідання:
Землеміра Білоцерківського міжрайонного БТІ, який зробив висновок щодо визначення порядку користування земельною ділянкою.
Свідків: Черненка Василя Івановича (поштовий індекс, адрес, телефон); Теркач Галину Семенівну (поштовий індекс, адрес, телефон); Сірка Гната Петровича (поштовий індекс, адрес, телефон) для підтвердження порядку користування земельною ділянкою сторонами на час виникнення спору.

Додаток:
Ксерокопія свідоцтва про право власності на моє ім’я на ½ житлового будинку.
Ксерокопія договору про надання земельної ділянки під забудову Чеботарю В.М.
Ксерокопія заповіту Чеботаря В.М. на моє та відповідача ім’я на житловий будинок.
Ксерокопія плану земельної ділянки.
Висновок землеміра Білоцерківського БТІ про поділ земельної ділянки.
Квитанція про сплату держмита.
Копія позовної заяви.

Дата підпис